HAYARI

HAYARI

Francuskie perfumy Hayari

Perfumy francuskie marki Hayari pojawiły się na rynku w 2011 roku i od razu zyskały liczne grono zwolenników. Jak kobieta, będąca muzą Nabila Hayari, tak kompozycje tej marki – są tajemnicze, subtelne i uwodzicielskie.

Zachęcony przez swojego wspólnika Hugues\'a Alard\'a Hayari stworzył najładniejsze zapachy damskie celebrujące miłość i kuszącą złożoność kobiecej natury. Kwiatowe, drzewne, orientalne nuty zapachowe mieszane przez Nabila w olfaktorycznych flakonach pochodzą z destylacji rzadko spotykanych składników. Zapachy niszowe przygotowywane są według receptur starej francuskiej perfumiarskiej tradycji i stanowią idealne dopełnienie dla sukien \"haute couture\" autorstwa właściciela tejże marki. Podobnie jak z bogatych mieszanek zapachowych pozyskuje się perfumeryjne bukiety kwiatów, tak Hayari z kwiatów wydobywa najdoskonalsze wonie, a te zamieniają się w …najpiękniejsze zapachy.

Niewiele później Nabil Hayari postanawia powołać do życia męską linię zapachową. Wyobraża sobie taką kompozycję, którą ubierają mężczyźni kochający kobiety, odpowiedzialni za ich czar – nieugięci i czuli zarazem.

Preview:

Showing all 1 result