BeauFort London

Beaufort London to uwodzicielskie perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jest to kreacja muzyka i pisarza Leo Crabtree, którego niezmierzona miłość do zapachów i zatroskanie ciemnymi stronami brytyjskiej historii były impulsem do powstania kolekcji, jest odzwierciedleniem obsesji na punkcie Wielkiej Brytanii. Pierwszym domem dla urodzonego wśród artystów, psychologów i żeglarzy Leo Crabtree była łódź na Tamizie – „Morze, jego tradycje, przesądy i tętniące w nim życie – wszystko płynie w moich żyłach.”

Ekskluzywne perfumy BeauFort London (nazwa zapożyczona od pochodzącej z 1805 nazwy skali mierzącej siłę wiatru) reprezentują pewnego rodzaju wzór, w którym każdy z nas może odnaleźć cząstkę siebie: „Wiatr jest ciągły, wytrzymały, ale też zmienny i potencjalnie niosący zniszczenie.”

Jest zatem zrozumiałe, że pierwsza kolekcja Leo „Come Hell or High Water” zaczerpnęła inspirację z brytyjskiej przeszłości morskiej żeglugi. Te uwodzicielskie perfumy są połączeniem wyrazistości, kontrastów i sprzeczności, ciągle napędzaną wrodzoną ciekawością i pogonią za rozszerzaniem horyzontów. Są to zapachy niszowe, których nie sposób znaleźć w tradycyjnych drogeriach. Perfumy BeauFort London otwierają okno zbiorowej podświadomości wszystkich narodów: usiłują złapać momenty przeszłości i uformować je w rzeczywistym świecie – chwile dzielonej przez nas wszystkich historii niesione przez wieczny, nieustanny wiatr. Perfumy BeauFort London mogą być uznane za najlepsze perfumy świata, wyjątkowe i niepowtarzalne dodadzą szyku każdemu ich użytkownikowi.