Lulua Kraków

Perfumeria Lulua mieści się na jednej z najbardziej malowniczych uliczek Kazimierza, wśród małych galerii i zacisznych kawiarenek. Naszym celem było stworzenie miejsca o przyjaznej atmosferze, w którym spędzanie czasu będzie więcej, niż tylko zakupem. Zapach tworzy integralną część noszącej go osoby, dlatego oferujemy przestrzeń, w której można zatrzymać się i w spokoju wypróbować każdą ze stojących na półkach, niepowtarzalnych kompozycji. Naszym Klientom oferujemy również szeroki wybór ekskluzywnych przyborów do golenia oraz innych produktów uszlachetniających codzienną pielęgnację ciała.

Lulua w języku arabskim oznacza “perła”.

Od 2007 roku oddajemy się nieustannym poszukiwaniom, których owocem są jedynie najwybitniejsze i najbardziej oryginalne kompozycje, mając nadzieję zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Wierzymy, iż oferując szeroką gamę niszowych, rzadko spotykanych zapachów, rozbudzimy zainteresowanie zarówno nowicjuszy, jak i koneserów, dając możliwość wyrażenia swojej indywidualności w nowy, niespotykany wcześniej sposób.

Zapraszamy do perfumerii Lulua, gdzie czekają na Państwa wyjątkowe zapachy. Perfumy, którym można zaufać, które uwodzą i odmieniają świat wokół nas, sprawiają, że czujemy się absolutnie wyjątkowo.

Lulua Katowice

Od grudnia 2016 roku perfumerię Lulua znajdziecie również w centrum Katowic przy ulicy Staromiejskiej otoczonej pięknymi kamienicami, pełnej dobrych restauracji i kawiarni. Decydując się na to miejsce chcieliśmy wzbudzić zainteresowanie wśród mieszkańców produktami, które nie były dotychczas dostępne oraz ucieszyć koneserów perfum z całego Śląska. Pachnące wnętrze pełne jasnych barw połączonych z ciepłym drewnem wprowadza w przyjemny nastrój, a przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa sprawiają, że to miejsce relaksu i dobrych wyborów.