Tom Daxon

Wychowywałem się w pachnącym otoczeniu. Moja matka, chemik z 30-letnim doświadczeniem, pozwoliła mi spróbować stworzyć perfumy w jej zapachowym laboratorium w Grasse, korzystając z olejków ukrytych w zielonych butelkach – to wczesne, pachnące doświadczenie rozpoczęło głęboką miłość do zapachów.

W mojej firmie chcemy tworzyć najlepsze zapachy. Nie szukamy grupy docelowej, nie tworzymy planów marketingowych – zapachy są tworzone według moich osobistych preferencji i tego w co chciałbym ubrać ludzi. Inspiracja może pochodzić z niczego, jednak najczęściej pochodzi od jednego, wiodącego składnika: kwiatu, drewna. Koszt i czas nigdy nie są brane pod uwagę, co oznacza, że czas tworzenia zapachu może trwać od kilku miesięcy do kilku lat. Moich perfumiarzy znam od czasu, kiedy miałem 4 lata. Jacques i Carla Chabert są niezwykle utalentowani i mają ogromne doświadczenie, jako zespół ojciec – córka wprowadzają moje wizje w życie. Tworzyli dla takich marek, jak Chanel, Guerlain i L Oreal, teraz pracują niezależnie od wielkich korporacji, dzięki czemu mogą zapewnić, że jakość wszystkiego co tworzą jest najwyższa.

Od wstępnej informacji, jaką daję perfumiarzom, przechodzę przez kilka rund testów, aby znaleźć zapach, który doskonale oddaje moją wizję. Olejki zapachowe są mieszane we Francji, a następnie dojrzewają w Anglii, przed butelkowaniem, przez co najmniej sześć tygodni. Dzięki temu uzyskują większą głębię aromatu, wyrażoną poprzez składniki. Mam nadzieję, że stworzone zapachy przyniosą radość wszystkim, którzy je noszą i że zostaną docenione.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15