Pearlescent Parfums

Historia jest taka…

Od liceum nosiłem markowe perfumy, z których większość była dość powszechna dla większości ludzi. W 2015 roku znalazłem się na rozstaju dróg. Miałem na sobie (kolejny) zapach od projektanta, a Mindy (ówczesna dziewczyna, obecnie żona) wróciła pewnego dnia z pracy do domu i powiedziała mi, że jej współpracownik nosi dokładnie ten sam zapach, co ja. Nie trzeba dodawać, że zapach ten trafił na tył półki.

W tym momencie odwiedziłem zwykłe domy towarowe, w których znajdują się zwykłe zapachy projektantów, ale nie mogłem znaleźć żadnego, który naprawdę mnie interesował. Zacząłem szukać zapachów niezależnych/niszowych. Po wypróbowaniu kilku z nich zdałem sobie sprawę, że są to produkty wysokiej jakości, które są o wiele bardziej wyjątkowe! Ale nadal coś mi w nich nie pasowało. Pewnego dnia poczułem iskrę kreatywności i zacząłem badać perfumy, a „reszta jest historią”. W 2019 roku Mindy i ja zaczęliśmy burzę mózgów na temat nowej marki, która połączyłaby nasze dwa pachnące style. Mając dodatkowy czas w domu podczas pandemii, urzeczywistniliśmy te pomysły. Marka Pearlescent Parfums została oficjalnie uruchomiona w 2021 roku. Pearlescent Parfums została później połączona w ramach Gallagher Fragrances w 2023 roku i jest obecnie określana jako Pearlescent Collection by Gallagher Fragrances. Kolekcja Pearlescent zaprasza poza masowo produkowane komercyjne zapachy do świata perfum niszowych. Podobnie jak wygląd każdej perły, Pearlescent Collection inspirowana jest wyjątkowością. Każde wydanie będzie miało inny dwukolorowy korek przypominający marmur. Nie ma dwóch takich samych nakrętek, więc w ten sposób każdy flakon będzie wyjątkowy.
Daniel Gallagher pochodzi z Massachusetts, jest „nosem” marki Gallagher Fragrances i Pearlescent Collection (dawniej Pearlescent Parfums), dyrektorem kreatywnym Gallagher Fragrances, a także webmasterem i grafikiem.
Mindy Gallagher pochodzi z południowego Teksasu i jest dyrektorem kreatywnym Pearlescent Collection, a także zarządza codziennymi operacjami, od butelkowania po realizację zamówień i obsługę klienta obu marek. Wspólnie dostarczamy przemyślane zapachy, które są ręcznie butelkowane i wysyłane z troską od nas do Ciebie. Każda kompozycja została starannie opracowana poprzez setki prób i błędów, aż formuła jest idealna.