Truefitt & Hill

Przez ponad dwa wieki Truefitt & Hill, uznawany jest za najwyższej klasy markę tradycyjnego fryzjerstwa i perfumiarstwa dla dżentelmenów w Londynie.
Dostarcza wymagającym dżentelmenom tylko najlepsze produkty do pielęgnacji i usługi. Nasza oferta naprawdę daje mężczyznom możliwość wyglądania i czucia się jak najlepiej.

WIELKOŚĆ OD 1805 ROKU

Założeni w 1805 roku, pozostajemy najstarszym salonem fryzjerskim na świecie, jak stwierdza Księga Rekordów Guinnessa, oraz jesteśmy fryzjerami i posiadaczami Królewskiego Aktu Prawa do obsługi J.K.H. Księcia Edynburga. Dzisiejsza oferta produktów jest wynikiem ponad 212 lat badań i bliskich relacji z klientami. Nasza wiedza i doświadczenie dostarczają dzisiejszemu mężczyźnie oferty zarówno wyrafinowanej, jak i praktycznej. Dżentelmeni zasługują na to, co najlepsze we wszystkim, co robią. Jeśli szukasz najlepszych produktów do pielęgnacji męskiej, jesteśmy pewni, że oferta Truefitt & Hill, nieosiągalna pod względem jakości produktów i prestiżowej tradycji, spełni Twoje oczekiwania.
Nasze produkty są opracowane z wyśmienitym połączeniem rzadkich, naturalnych i wyrafinowanych esencji. Nasza oferta obejmuje pełną gamę produktów do golenia, perfum, włosów i kąpieli, aby zapewnić codzienne rozwiązanie pielęgnacyjne dla nowoczesnego mężczyzny. Aby doświadczyć wyjątkowego serwisu Truefitt & Hill, odwiedź jeden z naszych salonów fryzjerskich i ciesz się tradycyjnym goleniem na gorąco, strzyżeniem i polerowaniem butów na wyjątkową okazję, spotkanie biznesowe, czy po prostu, aby się zrelaksować i odprężyć.