Jane Booke

Przedstawiamy Jane Booke, wyjątkową markę perfum, która doskonale oddaje istotę prawdziwego ducha Angeleno i bohemeńskiego wychowania. Założona przez wizjonerską projektantkę, Jane Booke, która, wychowując się wśród nieustannych podróży swoich rodziców, rozwijała unikalną kreatywność jako odpowiedź na samotność swojego dzieciństwa.

Wychowując się w otoczeniu luksusu w Bel-Air, rodzice Jane byli zapalonymi kolekcjonerami orchidei i sztuki prekolumbijskiej, tworząc największe prywatne kolekcje na świecie. Podczas gdy podróżowali po odległych miejscach, Jane znalazła ukojenie w swojej kreatywności, kształtując unikalną perspektywę, która później wpłynęła na jej artystyczne przedsięwzięcia.

Prawdziwa modowa mistrzyni, lata nastoletnie Jane zaznaczone były corocznymi podróżami do domu ojca na południu Francji. Zirytowana brakiem atrakcyjnej odzieży w amerykańskich domach towarowych, przeszukała europejskie second handy, odkrywając i zakochując się w wykwintnych sukniach z lat 20., 30. i 40. Po powrocie postanowiła przenieść te suknie na nowe tkaniny, tworząc projekty, które oczarowały jej przyjaciół w Beverly Hills High School.

Jednym z wyjątkowych perfum Jane Booke jest „Taken”, kreacja, która uosabia luksus w najczystszej postaci wanilii. Zapach rozpoczyna się piankowym, owocowym otwarciem z uroczą mieszanką brzoskwini i mango. To przygotowuje grunt dla kremowego raju bogatego, słodkiego wanilii – niekwestionowanej gwiazdy tego spektaklu. Wzbogacony lekkimi nutami jaśminu i mugueta, ziemistym pomrukiem paczuli i kuszącym akcentem ciemnej czekolady, „Taken” to marzycielski, uwodzicielski, i kojący zapach. Jest to arcydzieło zapachowe, które oczarowuje miłośników wanilii, oferując czyste, aksamitne doznania tak przyjemne, że chciałoby się w nim kąpać.

W świecie Jane Booke, każdy zapach opowiada historię, echem bogatego i eklektycznego wychowania projektantki. Z zobowiązaniem do jakości i pasją do indywidualności, perfumy Jane Booke to nie tylko zapachy – to wyraz stylu życia, podróży i wyjątkowego stylu. Witajcie w świecie Jane Booke, gdzie perfumy są sztuką, a indywidualność panuje.