Etat Libre d'Orange

Perfumy francuskie Etat Libre D`Orange

Etat Libre D`Orange to francuskie perfumy dla prawdziwych amatorów niecodziennych zapachów. Ich twórca, Etienne de Swardt, pochodzi z południowej Afryki, stąd zaczerpnął inspiracje do nazwania marki. Drogę do Paryża utorował sobie pracując wcześniej dla takich domów mody jak Givenchy czy LVMH. Zapoczątkowanie domu perfumeryjnego w 2006 roku jest jego odpowiedzią na ramy narzucone przez tradycyjne perfumiarstwo i współczesne tabu. Wyraża to przewrotnym mottem marki „Le parfume est mort, vive le parfum!” -Perfumy zmarły, niech żyją perfumy!

Oryginalne perfumy francuskie Etat Libre D`Orange szybko zyskały reputację wyzywających i nietypowych kompozycji noszących kontrowersyjne nazwy i oprawę. Z wybuchowej mieszanki ironii, doskonałych materii i dwuznacznych nazw powstały najpiękniejsze zapachy, które intrygują, zaskakują, poruszają, a przede wszystkim uwodzą, uwodzą, uwodzą!

Swardt współpracuje z doświadczonymi perfumiarzami, a siebie nazywa „edytorem” domu perfumeryjnego. Za wyjątkową estetykę opakowań odpowiedzialny jest zespół Ich & Carl.